Kurz pre duly

Kurz pre duly, základný

Duly, špeciálne vyškolené ženy, sprevádzajúce budúce mamy tehotenstvom, pôrodom a šestonedelím. Tak to je moja srdcovka.

Organizujem a vzdelávam spolu s ďalšími lektormi záujemkyne, ktoré cítia potrebu pomáhať,  chcú pracovať so ženami a podporovať ich v najkrajšom a zároveň zlomovom období ich životov.

A prečo základný? Lebo každoročne ponúkame ešte ďalšie nadstavbové vzdelávanie, ktorým môžete dopĺňať svoju túžbu po vedomostiach.

Neziskovú organizáciu Slovenské duly sme založili v roku 2004, práve za účelom vzdelávania. Od tej doby Základným kurzom pre duly prešli takmer dve stovky žien. Nie však všetky pri tejto práci a poslaní zároveň zotrvali. Napriek tomu po absolvovaní Kurzu pre duly získali do života pridanú hodnotu.

Ak máte chuť pridať sa k nám pozrite si viac info na stránke www.duly.sk alebo rovno píšte na kurz@duly.sk .

Pre koho je kurz určený: pre všetky ženy, ktoré majú záujem individuálne pomáhať iným ženám počas tehotenstva, pôrodu a šestonedelia.

Doba trvania: 9 víkendov, rozložených na niekoľko mesiacov. Viac než 135 hodín spoločného vzdelávania a veľa intenzívneho domáceho štúdia.

Certifikát: Do dvoch rokov od ukončenia Základného kurzu pre duly je potrebné odovzdať záverečnú prácu a absolvovať záverečné skúšky. Podmienkou je aj sprevádzanie do pôrodnice pri minimálne dvoch pôrodoch.

Cena: 950 € (možné platiť v  splátkach) 

“Absolvovala som s vami kurz pre duly. Momentálne nemám vôbec čas sa duleniu  venovať, ale aj po ukončení vysokej školy vždy každému tvrdím, že ste ma tam naučili niečo, čo sa nepodarilo našim učiteľom za 5 rokov.

Naučili ste ma  počúvať a akceptovať rozhodnutie druhých a to je na nezaplatenie. Obrovské ďakujem.”

Iveta

Menu