Kurzy pre tehotné ženy

Kurz pre tehotné ženy alebo kolektívna  príprava na pôrod  pre tehotné ženy / páry

Čakáte dieťatko a je to vaše prvé, druhé  či tretie?

Viem, pri každom tehotenstve máme my ženy veľa otázok. Pri každom sa môžu vynoriť obavy, nové potreby či pocity. Som tu pre vás, budem vašou podporou, vašou bútľavou vŕbou i zdrojom informácií.

Môžeme sa porozprávať o tom, na čo je dobrý pôrodný plán. Pomôžem vám vybrať si čo najvhodnejšiu  pôrodnicu podľa vašich potrieb a predstáv. Na pôrod pripravím i budúceho otecka. A nielen vás ale i vášho partnera naučím možné úľavové techniky proti bolesti, ktoré sa dajú použiť v našich podmienkach.

Témou je priebeh pôrodu a to o čom sa bežne v knihách nedočítate. A je toho ešte veľa ohľadne tehotenstva, pôrodu, dojčenia, bábätka  či šestonedelia – na každú vašu otázku sa budem snažiť nájsť odpoveď.

Ponúkam vám svoje sedemnásťročné skúsenosti i svoje srdce.

Miesto a čas je na dohode. Zorganizujte si kurz vo svojom meste, materskom centre či trebárs aj u vás doma. Zavolajte, pozrieme sa do diárov a naplánujeme príjemné tehotenské posedenia s množstvom informácií. Tieto kurzy organizujem po celom Slovensku.

Cena sa bude odvíjať od počtu účastníkov, prenájmu priestorov či kilometrov, ktoré za vami s ochotou absolvujem.

A ešte čosi – tejto prípravy sa ZADARMO môžu zúčastniť alebo iní rodinní príslušníci. Odporúčam budúceho otecka, mamky,  svokry a pod.

Zavolajte mi a dohodneme sa, alebo ak potrebujete, ešte sa opýtajte. Som tu pre vás na čísle 0948 338 583.

Menu