Masáže detí a dojčiat s aromaterapiou

Masáže detí a dojčiat s aromoterapiou

Nie, nemyslite si, že ja budem masírovať vaše detičky. 🙂

Kurz je tu pre vás, aby ste sa to naučili vy. Je určený pre všetky mamky alebo ockov, ktorí túžia masírovať svoje deti a chceli by vedieť, ako na to. Zabudnite na klasickú športovú masáž. V tomto prípade ide o úplne inú techniku. Jemnú, ale účinnú. 

Masáž je skvelá metóda ako denne venovať svojmu dieťatku sústredenú pozornosť. Pomáha pri mnohých problémoch. Z najčastejších spomeniem koliky, nespavosť, hyperaktivita či hypotónia. Je výborným  doplnkom Vojtovej metódy.

Masáž je skvelá pre každé dieťa!

Popri masáži sa naučíme i základy o aromaterapii, o  siliciach, rastlinných olejoch a ich použití pre deti a rodiny. A pridáme pesničky, riekanky, hry  a iné, pre maličkých príjemné zábavky.

Celý kurz sa nesie v príjemnej a pohodovej atmosfére, nikam sa neponáhľame, máte čas dojčiť i uspať svoje detičky. Kým budú spinkať, môžete masírovanie skúšať na bábikách.

Ak by ste chceli vedieť masírovať, ale máte radšej súkromie – môžeme sa dohodnúť i na individuálnom kurze, trebárs aj u vás doma.

Úplne ideálne  je absolvovať niektorú  z týchto foriem  pre  tehotné ženy, pretože všetko, čo sa naučia, môžu využiť ihneď po pôrode.

Niekoľkokrát som robila tento kurz v upravenej podobe aj pre učiteľky špeciálnych škôl a pre rodičov pre deti so špeciálnymi potrebami.

Časový harmonogram kurzu je obvykle 3 x po 3 hodiny, ale dá sa upraviť podľa individuálnych potrieb.  Kolektívna forma je za cenu do 100 € za celý kurz, v závislosti od priestoru, v ktorom budeme, a ostatných nákladov. V cene je rastlinný olej pre každého účastníka  a písomné materiály.

Ak túžite zorganizovať Kurz masáží dojčiat vo svojom centre, škole, či pokojne i u vás doma, zavolajte na moje číslo 0948 338 583.

“Pani Lapšanská, na váš kurz masáží pre dojčatá som prišla s malou dušičkou. Od narodenia mal náš synček problémy s vyprázdňovaním. Mal lenivé črievko a stolicu sme museli odstraňovať pomocou rektálnej rúrky.

Dnes ráno ste sa nás pýtali, prečo sme prišli  a čo od vás očakávame. Dostali sme viac než sme čakali. Nielen to, že sa už počas doobedia, po masáži bruška Jarko vykakal SÁM dvakrát. Ale kým sme prišli domov, tak sa v aute vo vajíčku pokakal tak, že mal hovienka po celom chrbte  až po vlasy! 😀

Už som dostala čo som potrebovala, a vlastne ani nemám dôvod ísť zajtra na ďalšiu časť. Ale nebojte sa, prídem. Chcem sa vám osobne poďakovať!”

Jaroslava

Menu